Ua Ru
Шановні любителі піротехніки та інші відвідувачі нашого сайту! Інтернет магазин Pirolev здійснює доставку піротехніки по всій території України, окрім окупованих територій і зони АТО. В Російську федерацію, Білорусь та інші країни доставка неможлива.
З нагоди дня народження, ви можете отримати знижку у розмірі 7% від суми замовлення, робіть замовлення на нашому сайті і на наш Viber(‎‎‎0679848352) скиньте фотографію свідотства про народження або паспорта. Акція діє: за 10 днів до і після дня народження.

Феерія

Feeria Logo Компанія Феєрія ето колектив однодумців, яких об'єднує загальні захоплення і любов до феєрверків. Саме тому в компанії Феєрії приділяють велику увагу пошуку на заводах в Китаї нових, незвичайних, яскравих і надійних виробів, які можуть зробити, незабутній будь-яке свято. Напевно, завдяки цьому сьогодні ТМ Феєрія має дилерів у всіх великих містах України, і продукцію з логотипом "Феєрія - кращі феєрверки" можна зустріти в будь-якому населеному пункті нашої країни. Прагнення колективу Феєрії донести нові, незвичні вироби до кожної людини, призвело до того, що ТМ Феєрія найбільша кількість роздрібних магазинів, які торгують піротехнічними виробами, а якість організації працівниками піротехнічних шоу підтверджено нагородами, заробленими на фестивалях феєрверків: двічі ставали переможцями Всеукраїнського фестивалю феєрверків в м Ялта (у 2000, 2005 рр.) і посіли 2-е місце на Міжнародному фестивалі феєрверків в Італії, в 2011 р
© PiroLev 2014-2020