Ua Ru
Шановні любителі піротехніки та інші відвідувачі нашого сайту! Інтернет магазин Pirolev здійснює доставку піротехніки по всій території України, окрім окупованих територій і зони АТО. В Російську федерацію, Білорусь та інші країни доставка неможлива.
З нагоди дня народження, ви можете отримати знижку у розмірі 7% від суми замовлення, робіть замовлення на нашому сайті і на наш Viber(‎‎‎0679848352) скиньте фотографію свідотства про народження або паспорта. Акція діє: за 10 днів до і після дня народження.

Про нас

Діяльність компанії "PiroLev" пов'язана з прикрасою Вашого свята феєрверками і повітряними кулями будь-якого масштабу.

Працюємо на ринку товарів для свята з 2006 року. Володіємо багатим досвідом проведення заходів будь-якого рівня, штатом підготовлених співробітників, якісною і сертифікованою піротехнікою від кращих світових виробників, усіма необхідними дозвільними документами.

Завдяки ефектності нашої продукції і професіоналізму фахівців будь-яке свято надовго залишиться у Вашій пам'яті. Індивідуальний підхід до кожного заходу дасть можливість втілення всіх Ваших побажань і додасть святу особливу неповторність.

Також Вашій увазі пропонуємо широкий асортимент піротехнічних виробів високої якості для самостійного використання, які Ви можете придбати в наших магазинах в м.Львів або офформіть доставку через інтернет на сайті Pirolev.com.ua в будь-яку точку УКРАЇНИ. Нашими постійними замовниками є не тільки жителі м.Львів та області, а й жителі всіх областей УКРАЇНИ.

Ми постійно працюємо над тим, щоб якість нашої продукції і послуг завжди залишалося на найвищому рівні, і ми залишалися Вашими надійними партнерами на довгі роки. Головне для нас - дарувати радість нашим глядачам. Краща наша реклама - це Ваші захоплені відгуки. Ми зробимо Ваше свято незабутнім.

Гнучка цінова політика компанії не залишить Вас байдужими - наші консультанти допоможуть у виборі піротехнічних виробів, нададуть рекомендації щодо безпечного використання, а діюча система знижок дозволить придбати пропоновану продукцію на самих вигідних умовах.

У нас є в продажу піротехніка таких торгових марок:

З повагою,колектив ТМ "PiroLev"

© PiroLev 2014-2020